Dwie osoby aresztowane za nielegalne prowadzenie sklepów z konopiami indyjskimi w Thalang, Phuket

Thalang –

Dwie osoby zostały aresztowane za nielegalne prowadzenie sklepów z konopiami indyjskimi w Thalang, a trzy inne licencje na konopie indyjskie zostały zawieszone.

Szef dystryktu Thalang, Bancha Tanuin, powiedział Phuket Express, że odpowiedni urzędnicy kontrolowali sklepy z konopiami indyjskimi w Thalang w miniony weekend.

Znaleziono dwa sklepy z konopiami bez licencji. Ci dwaj właściciele sklepów zostali przewiezieni na komisariat policji w Thalang, gdzie postawiono im zarzuty sprzedaży kontrolowanych ziół (pączków konopi) bez pozwolenia. Ich nazwiska nie zostały ujawnione The Phuket Express.

Zawieszono również trzy inne licencje na sklepy z konopiami indyjskimi za sprzedaż konopi indyjskich w innych firmach i reklamowanie kontrolowanych ziół (konopie indyjskie).

Zgodnie z przepisami tajlandzkiego Ministerstwa Zdrowia Publicznego jakakolwiek reklama marihuany, cyfrowa lub drukowana, jest niezgodna z zasadami.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.