AKTUALIZACJA: Testy kierowców łodzi wycieczkowych na obecność metamfetaminy są pozytywne po tym, jak 35 osób, głównie zagranicznych turystów, zostało rannych w kolizji łodzi na Phuket

Chalong –

Kierowca łodzi uzyskał pozytywny wynik testu na obecność metamfetaminy po tym, jak 35 osób, w tym zagraniczni turyści, zostało rannych po tym, jak łódź wycieczkowa uderzyła w filar w Chalong na Phuket.

Nasze poprzednie historie:

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w środę (17 maja).th) w pobliżu Chalong Pier z wieloma obrażeniami. Na molo w Chalong przybyło kilkanaście karetek pogotowia z pobliskiego obszaru.

W sumie 35 osób zostało rannych, w tym Rosjanie, Ukraińcy, obywatele Kazachstanu, Hongkongu, Chińczycy i Tajowie po tym, jak łódź wycieczkowa uderzyła w filar w Chalong na Phuket.

Kapitan łodzi został oskarżony o lekkomyślne zachowanie powodujące obrażenia.

Teraz aktualizacja:

Dowódca policji prowincji Phuket, generał dywizji Sermphan Sirikong, powiedział Phuket Express w poniedziałek (22 maja), że kierowca łodzi wycieczkowej, o którym mowa, nazywa się Sathit Mardchai, lat 29. Na prośbę władz przeprowadził standardowe badanie krwi na obecność alkoholu i narkotyków po wypadku.

W jego badaniach krwi nie wykryto alkoholu, ale znaleziono amfetaminę.

Policja kontynuuje śledztwo w celu postawienia mu kolejnych zarzutów jako ofiarom kontynuują rekonwalescencję w lokalnych szpitalach i otrzymują przedłużenie wizy od Phuket Immigration.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.