73-letni zagraniczny motocyklista ranny po wypadku motocyklowym w Rawai

Rawaj –

73-letni obcokrajowiec odniósł lekkie obrażenia po wypadku motocyklowym w Rawai.

Policja w Chalong została powiadomiona o wypadku we wtorek (23 maja).rd) rano na Wiset Road. Policja i Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia i znalazły na drodze dwa uszkodzone motocykle. Tajski kolarz, pan Kittisak Buayai, lat 31, i zagraniczny kolarz, pan Georgi Simeonov Georgiev, lat 73 (policja nie podała jego narodowości), obaj odnieśli lekkie obrażenia.

Nagranie z pobliskiego monitoringu pokazuje, że pan Kittisak jechał prosto, zanim pan Georgiev rzekomo natychmiast przeciął mu drogę przy zawracaniu.

Jednak policja Chalong kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych możliwych działań prawnych.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.