Oficjalne rozpoczęcie „Anchan Mountain Breeze”, ostatniego projektu luksusowej willi w Phuket o powierzchni 2,700 MB

KOMUNIKAT PRASOWY:

PHUKET –

Anchan przedstawia megaprojekt „Anchan Mountain Breeze” w drugim półroczu, przeznaczony dla segmentu luksusowych willi „Wśród zapierającej dech w piersiach przyrody w Khao Phratheaw”, nowej wizytówce nieruchomości mieszkalnych na Phuket.

(Phuket, Tajlandia) Anchan po raz kolejny wykorzystuje swój potencjał jako lider deweloperów luksusowych willi w Phuket i zaspokaja podwojony popyt dzięki najnowszemu megaprojektowi „Anchan Mountain Breeze” o wartości 2.7 mld bahtów [2,700 MB], zlokalizowanemu na płaskowyżu o powierzchni 60 rai lub 96,000 270 mXNUMX, otoczony górami o promieniu XNUMX stopni.

Projekt przedstawia przestronne i luksusowe parterowe wille na rozległym osiedlu. W tej inwestycji zadebiutował układ 3 willi, aby zaspokoić potrzeby mieszkaniowe średnich i dużych rodzin. Kontynuując architektoniczny sukces The Masterpiece, mamy pełne zaufanie do stylu Modern Tropical, który zagwarantuje sukces w postaci ciepłego powitania klientów i inwestorów na całym świecie.

Kamień milowy „Wśród zapierającej dech w piersiach przyrody w Khao Phratheaw” prezentuje starannie wybraną lokalizację dla tego projektu. Konstrukcje mają być domami wakacyjnymi, ze wszystkim pod ręką do prywatnego życia na luksusowym poziomie jakości i komfortu. Wgląd w segment osób o wysokiej wartości netto (HNWI) pokazuje, że ta grupa lubi swoją prywatność i ekskluzywne układy.

Preferują parterową willę, w której panuje cisza i spokój w zielonej, naturalnej scenerii. Unikają zgiełku społeczności i ruchu ulicznego, podczas gdy podróż do miasta pozostaje wygodna. Projekt jest w pełni dostosowany do miejsc zamieszkania wakacyjnego, ponieważ znajduje się w pobliżu plaż Naiyang i Naiton, wiodących międzynarodowych szkół, klubów sportowych na poziomie azjatyckim, lotniska Phuket i dogodnego 3-minutowego połączenia z głównymi autostradami Phuket.

Pan Preechapol Sae-tiw, dyrektor zarządzający Pearl Island Property Co., Ltd, zauważył: „Anchan Mountain Breeze to kolejny projekt, którego rozpoczęcie zaplanowano na 2023 rok. Będziemy nadal oferować charakterystyczną tożsamość architektoniczną Anchan w stylu Modern Tropical. Tym razem naszą koncepcją jest „Twój doskonały spokój pośród zapierającej dech w piersiach natury”. To podkreśla nasze dwa najważniejsze priorytety, którymi są 1. Projekt o wysokiej wartości, ponadczasowy luksus, z naciskiem na minimalizm i gwarancją wysokiej klasy materiałów, z dbałością o szczegóły oraz 2. Doskonała lokalizacja z dużym potencjałem i zgodna ze stylem architektonicznym i style życia. W szczególności nasze wille przywiązują wagę do zewnętrznej przestrzeni życiowej. Dlatego my rozważ prywatność, spokój i zapierającą dech w piersiach naturalną atmosferę, która mimo to zachowuje swoją wygodę. Jako lokalny programista w Phuket dokładnie zbadaliśmy witrynę. Wykorzystaliśmy nasze 17-letnie doświadczenie w branży, aby mieć pewność, że „Twój doskonały spokój wśród zapierającej dech w piersiach natury w Khao Phrathaew” jest najlepszą odpowiedzią zarówno dla właścicieli domów, jak i inwestorów, teraz i w przyszłości”.

Projekt Anchan Mountain Breeze znajduje się na płaskowyżu o powierzchni 60 rai lub 96,000 270 m88, który jest otoczony górami o promieniu 3 stopni. Zapewnia to zapierające dech w piersiach widoki na góry zarówno o wschodzie, jak i zachodzie słońca. Inwestycja obejmuje 473 willi w trzech typach: Luksusowa willa z 674 sypialniami o powierzchni 755 mkw. na działce o powierzchni 4 – 529 m782, luksusowe wille z 977 sypialniami o powierzchni 4 m709. na działce 1,097 – 1,325 mkw. i Grand Luxury Villa z XNUMX sypialniami o powierzchni XNUMX mkw. na działce XNUMX – XNUMX mkw.

  • Oszałamiająca przestrzeń na zewnątrz: piękny zewnętrzny obszar społecznościowy do relaksu z 15-metrowym basenem, jacuzzi i widokami dookoła hojnie rozległych balkonów i zielonych ogrodów oraz dużymi 2.8-metrowymi oknami.
  • Signature Pavilion: Ta otwarta konstrukcja jest wyjątkowa, a jej projekt obejmuje dachówki z drewna cedrowego ozdobione tekiem.
  • Koncepcja Open Living: szeroko otwarte i przestronne przestrzenie z 6-metrowymi sufitami i dekoracjami z luksusowego drewna tekowego, łączące przestrzenie do wypoczynku, spożywania posiłków i gotowania.
  • Dwie główne sypialnie: Nasze wille mają dwie główne sypialnie połączone z głównym budynkiem i jeszcze jeden oddzielny pokój. Każdy pokój ma podłogę z drewna tekowego, łazienkę i duże okna, przez które można podziwiać widok na basen.

„Jesteśmy przekonani, że będziemy rozwijać nasze produkty wraz z bardziej precyzyjnymi strategiami w wybranych lokalizacjach. W ubiegłym roku Anchan odniósł sukces dwoma projektami, które zostały entuzjastycznie przyjęte przez klientów. Inwestorzy z całego świata poszukujący domów wakacyjnych na Phuket wykupili każdą jednostkę „Anchan Tropicana” w rekordowym czasie, podczas gdy „Anchan Flora” jest obecnie wyprzedany w 80%. Naszą misją jest budowanie każdego domu tak, jakby to był nasz własny dom, co oznacza, że ​​koncentrujemy się na utrzymaniu najwyższego poziomu jakości. Dzięki temu zyskaliśmy wielu klientów, których polecili nam znajomi. Spodziewamy się zatem, że Anchan Mountain Breeze będzie kolejnym projektem, który w tym roku wzbudzi duże zainteresowanie rynku” – podsumowuje Preechapol.

Luksusowe wille z 3 sypialniami zaczynają się od 28.8 MB, a luksusowe wille z 4 sypialniami zaczynają się od 33.9 MB.

Wille pokazowe są już otwarte do oglądania. 

Aby umówić się na obejrzenie, zadzwoń pod numer +66(0)92 389 9000 lub wyślij e-mail [email chroniony]

Biuro Sprzedaży Anchan czynne jest codziennie w godzinach 9.00 – 18.00.

Więcej informacji o projekcie zob www.anchanvillas.com

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.