Delfin znaleziony martwy na plaży w Krabi

Krabi –

Delfin został znaleziony martwy w pobliżu wyspy w dzielnicy Nuea Khlong.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że w czwartek rano (25 maja)th), zostali powiadomieni przez sołtysa wioski na Koh Sri Boya, że ​​na plaży Lang Koh znaleziono martwego delfina.

Delfin miał 1.50 metra długości i ważył około 100 kilogramów. Na jego ciele znaleziono ranę. Martwy delfin został zabrany do Biura Tang Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych w celu przeprowadzenia sekcji zwłok w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.