Statek wycieczkowy przybywa na wyspę Samui z 1,800 turystami

Samui, Surat Thani –

Statek wycieczkowy wypłynął z Chonburi z 1,800 turystami, po czym udał się do Kambodży w Wietnamie i dotarł na wyspę Samui.

Gubernator Surat Thani, Witchawut Jintoe, powiedział The Phuket Express: „W tym tygodniu statek wycieczkowy „COSTA SERENA” przybył do przystani Na Thon z tajlandzkimi i azjatyckimi turystami na „jednodniową wycieczkę”.

„Wypłynęli z przystani Laem Chabang w Si Racha, a następnie udali się do Kambodży, następnie na wyspę Phu Quoc w Wietnamie i wreszcie na wyspę Samui”. Gubernator wyjaśnił.

„Turyści odwiedzali miejsca turystyczne na wyspie Samui, takie jak spacery po naturalnych szlakach, zwiedzanie świątyń, niektórzy turyści pływali w morzu, jedli owoce morza i uliczne potrawy oraz poznawali lokalny styl życia”. — dodał wojewoda.

„Od listopada ubiegłego roku do tego roku co najmniej 32 statki wycieczkowe przybyły na wyspę Samui”. Wojewoda zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.