Hindus aresztowany za rzekomą kradzież telefonu od Tajki w Krabi

Krabi –

Hindus został aresztowany w Ao Nang w Krabi po tym, jak rzekomo ukradł telefon komórkowy kobiecie z Tajlandii.

Policja prowincji Krabi powiedziała Phuket Express, że incydent miał miejsce na początku tego tygodnia. Hindus przyszedł porozmawiać z Tajką, którą poznał w restauracji w Ao Nang. Podobno zabrał kobiecie telefon komórkowy, iPhone 8 Plus.

Kobieta, której nazwisko zostało utajnione przez odpowiednie organy ścigania, złożyła doniesienie na policję w Ao Nang, a policja wytropiła podejrzanego na podstawie nagrań z kamer przemysłowych w restauracji, zanim wydano nakaz aresztowania podejrzanego z Indii przez Sąd Prowincji Krabi.

Indyjski mężczyzna został zatrzymany ze skradzionym telefonem komórkowym, powiedziała policja. Został zabrany na komisariat policji w Ao Nang, gdzie usłyszał zarzut nocnej kradzieży.

Phuket Express zauważył, że nazwiska zaangażowanych osób, w tym podejrzanego, nie zostały podane przez policję.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.