Thapanee Kiatphaibool mianowany nowym gubernatorem TAT

KOMUNIKAT PRASOWY:

Thapanee Kiatphaibool został zatwierdzony jako nowy gubernator Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT) od 1 września. Decyzję podjął zarząd TAT po rekomendacji podkomisji ds. nominacji, która rozpoczęła rekrutację 20 lutego.

Thapanee został wybrany jednogłośnie przez podkomisję, której przewodniczył Arrun Boonchai, stały sekretarz Ministerstwa Turystyki i Sportu. Kryteria wyboru koncentrowały się na zdolnościach administracyjnych, znajomości branży turystycznej oraz wiedzy marketingowej.

Nowa gubernator TAT wyraziła swój honor z powodu wyboru na nowego gubernatora i zapewniła operatorów turystycznych, że będzie kontynuować politykę promocji turystyki ustaloną przez jej poprzednika, Yuthasaka Supasorna, aby zapewnić płynne przejście. Po oficjalnym powołaniu planuje ogłosić strategię rozwoju planów promocji turystyki we współpracy z sektorem prywatnym.

Thapanee pracuje w TAT od 1999 r., do której dołączyła po uzyskaniu tytułu magistra nauk ścisłych na Uniwersytecie Surrey w Wielkiej Brytanii. Zajmowała różne stanowiska w organizacji, a obecnie pełni funkcję zastępcy dyrektora ds. marketingu krajowego.

Podczas pandemii Covid-19 Thapanee odegrał kluczową rolę w zainicjowaniu programu certyfikacji Amazing Thailand Safety and Health Administration (SHA). Program ten umożliwił hotelom i usługom spełnienie określonych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy, a także stał się obowiązkowym wymogiem dla hoteli chcących zarejestrować się jako miejsca kwarantanny w okresach surowych środków kontroli Covid-19.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.