Rosyjski motocyklista ukarany grzywną w wysokości 5,000 bahtów po tym, jak został przyłapany na robieniu jazdy na jednym kole w Phuket

Rawaj –

Rosyjski motocyklista został ukarany grzywną w wysokości 5,000 bahtów po tym, jak został złapany przez kamerę podczas jazdy na jednym kole na drodze w Rawai w Phuket.

Policja prowincji Phuket poinformowała Phuket Express o incydencie w sobotę (27 maja).th). Zdjęcia zagranicznego jeźdźca, który jeździł na kółkach na Sai Yaun Road, stały się wirusowe w tajskich mediach społecznościowych na początku tego tygodnia i rozwścieczyły obywateli Tajlandii, którzy zażądali odnalezienia i aresztowania jeźdźca.

Policja w Chalong kontynuowała dochodzenie i zidentyfikowała jeźdźca jako 26-letniego Anatolija Szatałowa, obywatela Rosji. 25 majath, rosyjski kolarz zgłosił się na policję w Chalong i przyznał, że to on jest osobą na zdjęciach.

Anatolijowi postawiono zarzuty brawurowej jazdy, spowodowania zakłócenia porządku publicznego oraz jazdy bez prawa jazdy. Rosyjski kolarz przyznał się do zarzutów, ale nie wyjaśnił, dlaczego łamie przepisy ruchu drogowego.

W piątek (26 maja o godzth) sąd w Phuket Kwaeng rozstrzygnął sprawę i Anatolii został ukarany grzywną w wysokości 5,000 bahtów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.