Zaświadczenie przekazane pielęgniarce z Phuket, która zatrzymała się, aby pomóc rannej osobie po służbie

Phuket -

Pielęgniarka, która była po służbie, otrzymała zaświadczenie, gdy zatrzymała się, by udzielić pomocy osobie poszkodowanej w wypadku drogowym w Thalang.

W poniedziałek (29 maja o godzth) dyrektor szpitala Vachira Phuket, doktor Weerasak Lorthongkam, wręczył zaświadczenie dyplomowanej pielęgniarce, pani Juthathip Promsut, powiedział doktor Weerasak w rozmowie z Phuket Express.

Pielęgniarka Juthathip nie była na służbie, kiedy w zeszłym tygodniu widziała wypadek między dwoma motocyklami w pobliżu Pomnika Bohaterek z Phuket w Thalang. Zatrzymała się na miejscu, aby pomóc rannej kobiecie, która nie była w stanie poruszyć ręką w czasie oczekiwania na karetkę. Kobieta została później przewieziona do pobliskiego szpitala.

Pielęgniarka Juthathip stwierdziła, że ​​robi to, co zrobiłaby każda dobra pielęgniarka lub lekarz, gdyby zobaczyła kogoś w tarapatach.

===========================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.