Gubernator Phuket zarządza dochodzenie w sprawie podwodnego malarstwa

Phuket -

Gubernator Phuket zarządził dochodzenie po tym, jak zdjęcia nurka malującego pod wodą w mediach społecznościowych wywołały obawy dotyczące możliwych szkód dla koralowców i mórz.

Gubernator Phuket, Naroong Woonciew, powiedział Phuket Express, że zdjęcia, które stały się popularne w mediach społecznościowych, twierdzą, że stało się to na Phuket.

Urzędnicy z Departamentu Zasobów Naturalnych i Środowiskowych Phuket sprawdzają, gdzie dokładnie doszło do incydentu.

Jeśli incydent miał miejsce w Phuket, urzędnicy podejmą kroki prawne przeciwko firmie nurkowej i malarzowi.

===========================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.