Turyści uratowani po tym, jak prawie utonęli na plaży Patong w Phuket

Patong –

Dwóch zagranicznych turystów zostało uratowanych po tym, jak znaleźli się w wodzie na plaży Patong.

Ratownicy z Patong powiedzieli Phuket Express, że w poniedziałek rano (29 majath) dwóch turystów weszło do wody na Patong Beach. Obaj zostali bezpiecznie sprowadzeni na plażę przez ratowników po tym, jak zostali zauważeni, gdy walczyli w morzu o utrzymanie się na powierzchni.

Czerwone flagi zostały umieszczone na plaży, aby ostrzec pływaków przed wejściem do wody z powodu silnych fal. Jednak dwóch turystów nie posłuchało ostrzeżenia i trzeba było ich uratować.

Nazwiska i narodowości turystów nie zostały zidentyfikowane przez ratowników z Phuket.

Rosyjski turysta utonął na plaży Patong w sobotę (27 maja).th) wczesnym rankiem.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.