Sieć rybacka o długości 1,000 metrów usunięta z podwodnej rafy w Phuket

Phuket -

Sieć rybacka o długości około 1,000 metrów została usunięta z podwodnej rafy koralowej na Morzu Phuket.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych w Phuket (DMCR) powiedział Phuket Express, że w poniedziałek (29 maja)th) razem z nurkami ochotnikami przeprowadzili inspekcję podwodnego obszaru na wyspie Racha Noi w Rawai. Inspekcja nastąpiła po otrzymaniu skargi ze strony Facebooka „MONSOON GURBAGE THAILAND” na początku tego tygodnia.

DMCR i nurkowie znaleźli sieć rybacką o łącznej długości 1,000 metrów. Niektóre części utknęły na naturalnym koralu, a niektóre na sztucznym koralu.

Z podwodnego obszaru usunięto wszystkie części sieci rybackiej.

============================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.