Jej Królewska Wysokość Królowa Tajlandii świętuje swoje urodziny w ten weekend

Biuro Dworu Królewskiego zaprasza do składania życzeń Jej Wysokości Królowej z okazji jej urodzin 3 czerwca 2023 r. Życzliwi mogą podpisać książkę online za pośrednictwem strony internetowej agencji www.royaloffice.th , od 2 do 4 czerwca.

Royal Household Bureau kieruje to zaproszenie do społeczeństwa, aby przyłączyło się do wyrażania szacunku i dobrych życzeń dla Jej Królewskiej Mości z okazji jej urodzin. Podpisywanie można przeprowadzić online w ten szczególny dzień, sobotę 3 czerwca.

Royal Household Bureau zorganizowało kilka miejsc do podpisywania życzeń na miejscu od 8:30 do 4:30, w tym:

Bang Pa-In (บางปะอิน) Pałac Królewski
Pałac Klai Kang Won (ไกลกังวล)
Pałac Phu Ping Ratchaniwet (ภูพิงค์ ราชนิเวศน์)
Pałac Phu Phan Rajaniwet (ภูพาน ราชนิเวศน์)
Thaksin Ratchaniwet (ทักษิณ ราชนิเวศน์) Pałac i
Wielki Pałac, chociaż czas podpisywania jest tam od 8:00 do 12:00.

Poprzedni to komunikat prasowy z Thai National News Bureau

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/