Pickup wpada na słup energetyczny w Kathu, powodując pięciogodzinne przerwy w dostawie prądu i zamknięcia dróg

Katu –

Pick-up uderzył w słup energetyczny w Kathu, powodując pięć godzin przerwy w dostawie prądu i zamknięto drogę w okolicy.

Phuket Provincial Electric Authority (PEA) został powiadomiony o wypadku w poniedziałek wieczorem (29 maja).th) na Wichit Songkram Road w pobliżu chińskiej świątyni Kathu. Przybyli na miejsce zastali ciężarówkę, która uderzyła w słup energetyczny, powodując jego poważne uszkodzenie.

Pracownicy PEA powiedzieli Phuket Express, że usunęli zepsuty słup energetyczny i zainstalowali nowy, co zajęło około pięciu godzin.

Zasilanie elektryczne zostało odcięte podczas prac naprawczych w niektórych częściach Kathu, a droga została tymczasowo zamknięta dla ruchu.

Nie było od razu jasne, czy kierowca, który spowodował wypadek, zostanie oskarżony o odszkodowanie. Nie zostali również zidentyfikowani przez organy ścigania Kathu, a ich stan zdrowia po wypadku nie został zaktualizowany w mediach.

==========================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.