Student poważnie ranny po zderzeniu motocykla z autobusem na Koh Kaew, Phuket

Ko Kaew –

Kierowca, który jest studentem, odniósł poważne obrażenia po zderzeniu motocykla z autobusem na Koh Kaew w Mueang Phuket.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku we wtorek rano (30 maja).th) na Thep Krasattri Road na południowym pasie w pobliżu przejścia podziemnego Bang Khu.

Przybyli na miejsce zastali uszkodzony motocykl i autobus na drodze. W pobliżu znaleźli 17-letniego jeźdźca, który miał na sobie mundurek ucznia szkoły w mieście Phuket. Odniósł poważne obrażenia i został przewieziony do pobliskiego szpitala.

Nazwisko rannego nastolatka zostało utajnione ze względu na jego wiek.

Policja miasta Phuket kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku w celu podjęcia ewentualnych dalszych kroków prawnych.

=======================

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.