Niezidentyfikowany cudzoziemiec niszczy boczne lusterka minivana podczas incydentu drogowego w Phuket – WIDEO

Phuket -

Zagraniczny kierowca zniszczył boczne lusterko minivana podczas rzekomego incydentu drogowego w Wichit, Mueang Phuket.

Kierowca minivana, pan Monnapan Makarapan, powiedział Phuket Express, że w poniedziałek (29 maja) złożył doniesienie na policję w Chalongth). Powiedział policji, że miał miejsce incydent drogowy z jego minivanem i sedanem, którego kierowcą był mężczyzna rasy kaukaskiej.

Zatrzymali się, aby porozmawiać o sporze dotyczącym pierwszeństwa przejazdu, ale zagraniczny kierowca natychmiast zniszczył boczne lusterka minivana Monnapana na Chao Fa East Road w Wichit.

Niezidentyfikowany cudzoziemiec, który, jak powiedział Monnapan, wpadł w przypływ niekontrolowanej wściekłości, następnie uciekł z miejsca zdarzenia, gdy Monnapan zagroził, że wezwie policję i kazał mężczyźnie czekać na organy ścigania.

Policja w Chalong poinformowała Phuket Express, że skontaktowała się z policją w Wichit w celu dalszego dochodzenia. W międzyczasie wideo z kamery samochodowej przedstawiające incydent zostało opublikowane w lokalnych mediach społecznościowych i stało się wirusowe, a wielu tajlandzkich użytkowników twierdzi, że niezidentyfikowany cudzoziemiec powinien zostać zidentyfikowany, oskarżony, a nawet być może deportowany.

======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.