AKTUALIZACJA: Student uznany za zmarłego po zderzeniu motocykla z autobusem na Koh Kaew, Phuket

Ko Kaew –

Kierowca, który jest studentem, który odniósł poważne obrażenia po zderzeniu motocykla z autobusem na Koh Kaew w Mueang Phuket, został później uznany za zmarłego w miejscowym szpitalu.

Nasza poprzednia historia:

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku we wtorek rano (30 maja).th) na Thep Krasattri Road na południowym pasie w pobliżu przejścia podziemnego Bang Khu.

Teraz aktualizacja:

17-letni student jeźdźca, który odniósł poważne obrażenia na miejscu zdarzenia, został później uznany za zmarłego w miejscowym szpitalu.

Kierowca autobusu Panuwat Jakkarat, lat 36, powiedział policji, że wyjeżdżał ze stacji benzynowej na środkowy pas, zanim usłyszał odgłos zderzenia. Pobliscy mieszkańcy powiedzieli The Phuket Express, że usłyszeli głośny dźwięk, przypominający eksplozję opony. Później odkryli, że uczeń-jeźdźca rozbił swój motocykl.

Policja miasta Phuket kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku w celu podjęcia ewentualnych dalszych kroków prawnych.

Nazwisko nastoletniej ofiary zostało utajnione ze względu na jego wiek.

===========================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.