AKTUALIZACJA: Australijczyk ukarany grzywną w wysokości 10,000 40,000 bahtów i płaci XNUMX XNUMX bahtów za szkody po incydencie drogowym w Phuket

Phuket -

Australijczyk został ukarany grzywną w wysokości 10,000 40,000 bahtów i zapłacił XNUMX XNUMX bahtów za szkody po incydencie drogowym z minivanem w Wichit, Mueang Phuket. Groziło mu również dwa miesiące pozbawienia wolności, ale otrzymał zawieszenie kary pozbawienia wolności z rocznym okresem próbnym.

Nasza poprzednia historia:

Australijczyk ma kilka zarzutów prawnych po incydencie drogowym w Phuket.

Teraz nasza aktualizacja:

Policja prowincji Phuket poinformowała Phuket Express w środę (31 maja).st), że Australijczyk został zidentyfikowany jako MR. NAVALE LACHLAN i jego przyjaciel jadący z nim zostali zidentyfikowani jako MR. HAIDER RUBAY, obywatel Emiratów (Zjednoczone Emiraty Arabskie). The Phuket Express zauważył, że policja Phuket początkowo podała, że ​​kierowcą był Australijczyk LACHLAN, ale potem poprawił to stwierdzenie.

Policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że pan RUBAY, obywatel Emiratów, był faktycznym kierowcą, ale natychmiast uciekł z powrotem do swojego kraju 29 maja w noc po incydencie, po tym, jak dowiedział się o możliwych krokach prawnych.

Sąd w Phuket Kwaeng już rozstrzygnął sprawę. Panu LACHLAN, Australijczykowi, który uszkodził boczne lusterko w minivanie, groziło dwa miesiące pozbawienia wolności, ale otrzymał zawieszenie kary pozbawienia wolności z rocznym okresem próbnym. Został ukarany grzywną w wysokości 10,000 40,000 bahtów i musi zapłacić XNUMX XNUMX bahtów kierowcy minivana za szkody.

==========================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.