Lotnisko Phuket posiada główne ćwiczenia przeciwpożarowe

Phuket-

Międzynarodowe lotnisko w Phuket ogłosiło, że dzisiaj (31 maja) odbywają się ćwiczenia przeciwpożarowe, które obejmują znaczną ilość dymu jako część ćwiczeń.

Dzisiejsze ćwiczenia rozpoczęły się o godzinie 10:00 do południa w pobliżu pasa startowego 27. Podczas ćwiczeń w powietrze wokół lotniska wzbiła się duża ilość dymu. Personel lotniska przeprosił za niedogodności.

Phuket Express zauważa, że ​​międzynarodowe lotnisko w Phuket musi ogłaszać to opinii publicznej za każdym razem przed ćwiczeniami przeciwpożarowymi, ponieważ czasami lokalni mieszkańcy nie byli świadomi, że sytuacja na lotnisku była tylko praktyką i w przeszłości budziła uzasadniony niepokój.

Ćwiczenia te odbywają się regularnie z obszernymi ostrzeżeniami dla społeczeństwa w interesie bezpieczeństwa na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

=================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.