Taksówkarz ranny po wypadku samochodowym w Phuket

Phuket -

Taksówkarz odniósł obrażenia po tym, jak jego samochód uderzył w drzewo i znak drogowy na pasie centralnym w Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku we wtorek (4 maja) o godzinie 46:30th) na północnym pasie Thep Krassattri Road w podokręgu Thep Krasattri.

Ratownicy i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzoną taksówkę na pasie centralnym. Taksówkarz, pan Monsit Mapiyapan, lat 51, odniósł liczne obrażenia. Został przewieziony do pobliskiego szpitala. W czasie wypadku w taksówce nie było pasażerów.

Świadkowie powiedzieli Phuket Express, że padał ulewny deszcz, a droga była mokra. Taksówka, która jechała z dużą prędkością, straciła kontrolę i zjechała na pas zieleni, zanim uderzyła w drzewo i znak drogowy.

==========================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.