Nalot na dwa nielegalne kluby nocne w Kathu za rzekome późne otwieranie i wpuszczanie nieletnich – WIDEO

Katu –

W Kathu dokonano nalotu na dwa nielegalne kluby nocne z powodu rzekomego otwarcia poza legalnymi godzinami zamknięcia i umożliwienia nieletnim wstępu na miejsce.

Urzędnicy z Departamentu Administracji Prowincji (DOPA) kierowani przez Pana Naronga Thipsiriego i policję Kathu dokonali nalotu na dwa kluby nocne „Ratree Club” i „Maha Nakhon Phuket” o godzinie 3:30 rano w czwartek (1 czerwcast) wczesnym rankiem. Oba kluby nocne znajdują się na skrzyżowaniu Kathu.

Pan Narong powiedział Phuket Express, że nalot nastąpił po tym, jak DOPA otrzymała skargi od okolicznych mieszkańców, że te kluby nocne są otwarte codziennie do późna, co zakłóca ich sen. Podobno Ratree byłby otwarty do około 4 rano, a następnie bywalcy klubów nocnych przechodzili przez ulicę do klubu „Maha Nakhon Phuket” po przeciwnej stronie ulicy, który jest zamykany codziennie o 6:00 rano. Prawny czas zamknięcia to 2:00 w nocy

W obu miejscach znaleziono setki bywalców klubów nocnych. Oba kluby nocne zostały znalezione bez legalnych licencji, dodał DOPA.

Właścicielowi Maha Nakhon Phuket postawiono zarzuty otwarcia lokalu rozrywkowego bez pozwolenia, otwarcia poza prawem, sprzedaży alkoholu w legalnym czasie, sprzedaży alkoholu osobom poniżej 20 roku życia oraz umożliwienia wstępu osobom poniżej 20 roku życia.

Właścicielowi Ratree Club postawiono zarzuty otwarcia lokalu rozrywkowego bez zezwolenia, otwarcia w czasie przekraczającym przepisy prawa oraz sprzedaży alkoholu w czasie wyznaczonym przez prawo. Nazwiska obu właścicieli nie zostały podane przez odpowiednich urzędników.

Oba kluby nocne zostaną zasugerowane gubernatorowi Phuket w celu rozważenia pięcioletniego zamknięcia i zamknięcia jako kary.

=============================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.