Kazachstan utonął na plaży Kata na wyspie Phuket

Kata–

Turysta z Kazachstanu utonął na plaży Kata za zignorowanie czerwonych flag oznaczających zakaz pływania.

Policja Karon została powiadomiona przez ratownika z plaży Kata w czwartek po południu (1 czerwca), że przybyła na miejsce zdarzenia i znalazła ciało turysty, którego policja zidentyfikowała jako 24-letniego Artura Iskakova, obywatela Kazachstanu.

Ratownicy powiedzieli policji, że zostali powiadomieni, że turysta był nieprzytomny przez około pięć minut, zanim udali się na skuter wodny, aby wyciągnąć turystę z wody z powrotem na plażę. Następnie na plażę wezwano służby ratunkowe. Pan Iskakov został później uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.

W momencie zdarzenia na plaży znajdowała się czerwona flaga, która ostrzega turystów przed pływaniem ze względu na silne fale i prądy.

Może ci się spodobać:

Rosyjski turysta utonął na plaży Patong w sobotę (27 maja).th) wczesnym rankiem.

Dwóch zagranicznych turystów zostało uratowanych po tym, jak znaleźli się w wodzie na plaży Patong.

Mężczyzna z Birmy utonął podczas poszukiwania ryb w pobliżu plaży w Thalang.

Urząd Morski Phuket wydał ostrzeżenie informujące, że małe łodzie mają zakaz opuszczania portów na otwarte morze do 4 czerwca 2023 r.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.