Szef dystryktu Kathu przeniesiony do Nakhon Si Thammarat

Katu –

Szef dystryktu Kathu został przeniesiony na szefa dystryktu Chang Klang w Nakhon Si Thammarat.

Nasza poprzednia historia:

Urzędnicy z Departamentu Administracji Prowincji (DOPA) kierowani przez Pana Naronga Thipsiriego i policję Kathu dokonali nalotu na dwa kluby nocne „Ratree Club” i „Maha Nakhon Phuket” o godzinie 3:30 rano w czwartek (1 czerwcast) wczesnym rankiem. Oba kluby nocne znajdują się na skrzyżowaniu Kathu.

Pięciu wyższych rangą policjantów z Kathu, w tym szef, zostało przeniesionych po tym, jak dokonano nalotu na dwa nielegalne kluby nocne w Kathu za rzekome otwarcie ponad ustawowymi godzinami zamknięcia i umożliwienie nieletnim wstępu na miejsce.

Teraz aktualizacja:

Nakaz przeniesienia został wydany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w piątek (2 czerwca).nd). Nakaz nie dotyczy konkretnie przeniesienia tylko szefa dystryktu Kathu, ale także dwóch innych szefów dystryktów w Nakhon Si Thammarat i jednego w Songkhla, którym również nakazano przeniesienie.

Nakaz nie mówił nic o dwóch nocnych klubach w Kathu, które zostały niedawno napadnięte. W zarządzeniu stwierdza się, że przeniesienie ma na celu usprawnienie zarządzania administracyjnego.

Szef dystryktu Kathu, pan Thitiwat Boonkit, zostanie przeniesiony na stanowisko szefa dystryktu Chang Klang w Nakhon Si Thammarat.

Szef dystryktu Pak Phanang, pan Teerapong Chuaychoo w Nakhon Si Thammarat, będzie szefem dystryktu Kathu.

Zarządzenie wejdzie w życie 9 czerwcath, 2023.

Naczelnik Dystryktu Kathu Pan Thitiwat jest naczelnikiem Dystryktu Kathu dopiero od czterech miesięcy. Wydał oświadczenie, że nie był zaangażowany w dwa ostatnio napadnięte kluby nocne.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.