Ranny kierowca i osiem pojazdów uszkodzonych po zderzeniu minivana ze sklepem Patong

Patong –

Kierowca doznał obrażeń po tym, jak jego minivan uderzył w słup energetyczny i sklep w Patong. W sumie w zdarzeniu uszkodzonych zostało osiem pojazdów.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w czwartek wieczorem (9 czerwca) o godzinie 30:1st) na Ratch Uthit 200 Pi Road przed rynkiem OTOP w Patongu.

Przybyli na miejsce zdarzenia stwierdzili, że minivan uderzył w słup energetyczny i sklep. Kierowca, którego nazwiska nie ujawniono, odniósł liczne obrażenia. Został przewieziony do pobliskiego szpitala.

Podczas wypadku w minivanie nie było pasażerów. Uszkodzony został również niezidentyfikowany sklep, pięć motocykli i dwa zaparkowane w pobliżu sedany.

Policja Patong kontynuuje dochodzenie w celu rozważenia dalszych potencjalnych działań prawnych.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.