Motocyklista zginął po zderzeniu z luksusową limuzyną w Thalang na Phuket

Thalang-

Motocyklista zginął na miejscu po tym, jak uderzył motocyklem w luksusową limuzynę w dzielnicy Thalang.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku po północy (2 czerwca).nd) w podokręgu Paklok. Oni i reporterzy Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl i kask w pobliżu słupa energetycznego w pasie centralnym. W pobliżu znaleziono ciało 48-letniego Chaiyasita Tantirangsimapana z poważnymi obrażeniami głowy.

Uszkodzone audi sedan zostało znalezione z pękniętą przednią szybą. Kierowca, którego nazwiska nie podano dziennikarzom, został przewieziony do szpitala z niewielkimi obrażeniami. Pasażerka sedana, która poprosiła reporterów o zachowanie anonimowości, powiedziała, że ​​motocyklista zawrócił tuż przed ich sedanem.

Pobliscy mieszkańcy powiedzieli, że w tym miejscu doszło do wielu wypadków drogowych ze względu na lokalizację zawracania i prędkość nadjeżdżających pojazdów.

Jednak policja Thalang sprawdza nagrania z kamer CCTV, aby znaleźć przyczynę wypadku i podjąć dalsze potencjalne działania prawne.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.