Wszystkiego najlepszego dla Jej Królewskiej Mości Królowej Tajlandii od TPN Media

Tajlandia-

Tajlandia świętuje królewskie urodziny Jej Wysokości Królowej Suthidy Bajrasudhabimalalakshany w sobotę, 3 czerwcard.

Jej Królewska Mość urodziła się 3 czerwca 1978 roku w dystrykcie Hat Yai w Songkhla w południowej Tajlandii. W tym roku obchodziła 45. urodziny.

Portrety Jej Królewskiej Mości zostały umieszczone w miejscach publicznych i domach w całym kraju, podobnie jak kolory fioletowy i biały oraz symboliczne flagi Jej Królewskiej Mości.

Zespół medialny TPN życzy Jej Królewskiej Mości szczęśliwego, satysfakcjonującego i radosnego dnia z tej wyjątkowej okazji i wielu, wielu innych.

Niech żyje królowa!

Biuro Dworu Królewskiego zaprasza do złożenia życzeń Jej Wysokości Królowej z okazji jej urodzin, które przypadają na 3 czerwca 2023 r. Życzliwi mogą podpisać książkę online za pośrednictwem strony internetowej agencji, www.królewskie biuro.th, od 2 do 4 czerwca.

Tajlandia organizuje ceremonię upamiętniającą Vesak, czyli Dzień Visakha Bucha, w której bierze udział ponad 3,500 mnichów z 50 krajów.

The Pattaya News zauważa, że ​​zakaz sprzedaży alkoholu i zamknięcie lokali rozrywkowych będą egzekwowane w całym kraju, aby uszanować świętą ceremonię podczas trwania imprezy w dniu Vesak, 3 czerwca, w sobotę, przez 24 godziny od piątku wieczorem do soboty/niedzieli rano o godz. Północ.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.