Dwie osoby zginęły, 49 zostało rannych po przewróceniu się autobusu wycieczkowego w Kanchanaburi

Kanchanaburi –

Dwie osoby zginęły na miejscu, dwie osoby odniosły poważne obrażenia, a 47 odniosło różne inne obrażenia po przewróceniu się autobusu wycieczkowego w dzielnicy Si Sawat.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w sobotę (12 czerwca) o godzinie 20:3rd). Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć przewrócony autobus w dół wzgórza Tab Tao w dystrykcie Ta Kradan.

Dwie osoby zostały znalezione martwe, dwie osoby odniosły ciężkie obrażenia, 14 odniosło średnie obrażenia, a 33 osoby zostały tylko lekko ranne. Wszyscy zostali przewiezieni do pobliskich szpitali.

Pasażerowie powiedzieli tajskim mediom, że podróżowali w Ta Krakan z prowincji Ang Thong w ramach wycieczki.

Policja Si Sawat kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych i nie ujawniła przyczyny wypadku od czasu publikacji.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.