Zagraniczny turysta w Phuket zmuszony do opuszczenia minivana w sporach pasażerskich między rywalizującymi kierowcami

Phuket —

Samotna zagraniczna turystka została wypchnięta z minivana w Phuket przez kierowców innych furgonetek działających w porcie Phuket Rassada. Kierowcy twierdzili, że kierowca furgonetki turysty nie mógł odebrać pasażerów w porcie i powiedzieli turystce, aby wyciągnęła stamtąd walizkę, jeśli zamierza skorzystać z wywołanie aplikacji usługi.

Incydent, który był szeroko rozpowszechniany w mediach społecznościowych i stał się wirusowy, miał miejsce 3 czerwca w porcie Phuket Rassada w Phuket. Niezidentyfikowany kierowca publicznego minivana, który opublikował incydent, twierdził, że został zatrzymany przez grupę 5-6 mężczyzn, gdy miał zabrać swoją pasażerkę z zagranicy do miejsca docelowego z portu.

Kierowca, który wymagał żółtych tablic rejestracyjnych i zachowywał się, jak twierdzi, jako legalny kierowca, twierdził, że mężczyźni otoczyli jego minivana i powiedzieli jego pasażerce, samotnej podróżującej kobiecie, aby wysiadła z furgonetki i wyciągnęła z niej walizkę. na terenie portu, jeśli zamierzała korzystać z usług kierowców korzystających z aplikacji.

Mężczyźni pokłócili się z kierowcą, twierdząc, że nie może odbierać pasażerów bezpośrednio z portu. Kierowca próbował uprzejmie wynegocjować wyjątek, ponieważ jego pasażer już siedział w furgonetce. Jednak mężczyźni odmówili i nalegali, aby turystka wsiadła do swojej furgonetki dopiero wtedy, gdy znajdzie się poza terenem portu.

Gorąca dyskusja trwała przez chwilę. Kierowca twierdził, że mężczyźni wyzwali go na pojedynek, ale zaprzeczył. Po chwili zjawił się szef ekipy i pozwolił kierowcy jechać razem z pasażerem.

Kierowca stwierdził później, że powiedziano mu, że nie wolno mu odbierać z aplikacji, mimo że jego furgonetka miała legalne żółte tablice i spełniała inne wymagania transportowe. Wezwał policję do podjęcia poważnych działań przeciwko mężczyznom na nagraniu, aby przywrócić turystyczny wizerunek Phuket.

Nazwiska osób biorących udział w incydencie zostały utajnione przez odpowiednich urzędników prowadzących dochodzenie w sprawie incydentu.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.