Tysiące biegaczy dołączają do 113th Thai Mueang Run w Phang Nga

Phangnga –

Około 2,000 biegaczy wzięło udział w 113th Thai Mueang Run w Phang Nga.

Bieg w niedzielę (4 czerwca o godzth) rozpoczęła się o 6:00 rano i była prowadzona przez wicegubernatora Phang Nga, panią Niracha Banditchart. W wydarzeniu wzięło udział blisko 2,000 biegaczy.

Wicegubernator Phang Nga, pani Niracha, powiedziała prasie, że wydarzenie to było obchodami 113. rocznicy powstania okręgu Thai Mueang. Wydarzenie miało na celu przypomnienie tego dnia i ponowne zjednoczenie mieszkańców dzielnicy. Impreza biegowa wsparła również lokalną turystykę i gospodarkę.

Był nawet lokalny targ z antykami, na którym sprzedawano lokalne produkty i żywność, z miejscem do robienia zdjęć.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.