Ogień niszczy dom w Thalang

Thalang –

Pożar zniszczył dom w dzielnicy Thalang.

Strażacy powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o pożarze w poniedziałek wieczorem (5 czerwca).th) w domu w Baan Ko-En w podokręgu Mai Khao.

Przybyli na miejsce z wozami strażackimi i stwierdzili, że ogień był mocno zajęty. Opanowanie ognia zajęło około pół godziny, a dom uległ całkowitemu zniszczeniu.

Nie zgłoszono jednak żadnych obrażeń, a przyczyna pożaru jest nadal badana.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.