Kierowca ranny po tym, jak sedan uderzył w słup energetyczny w Kathu

FOTO: Ekipa ratownicza Pannakorn/Khao Yai

Katu –

Kierowca doznał kilku obrażeń po tym, jak jego sedan uderzył w słup energetyczny w Kathu.

Ratownicy powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o wypadku w poniedziałek (5 czerwca).th) w pobliżu wejścia do zapory Bang Ward w Kathu. Przybyli na miejsce zdarzenia zastali w pobliżu uszkodzony sedan i uszkodzony słup energetyczny.

Niezidentyfikowana kobieta kierująca odniosła liczne obrażenia. Została przewieziona do pobliskiego szpitala. Przyznała ratownikom, że była zmęczona i „mógł” zasnąć za kierownicą przed wypadkiem.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.