Żółw morski uratowany z sieci rybackiej na plaży w Thalang

Thalang –

Żółw morski został uratowany po tym, jak utknął w sieci rybackiej na plaży w dzielnicy Thalang.

Szef Parku Narodowego Sirinat powiedział Phuket Express, że został powiadomiony o incydencie przez sołtysa wioski w dystrykcie Mai Khao. Żółw morski został znaleziony zaplątany w sieć rybacką. Miejscowi pomogli usunąć sieć rybacką z żółwia.

Na jego płetwach znaleziono rany. Na żółwiu, który jest samicą żółwia morskiego Olive Ridley, nie znaleziono żadnego mikroczipa, mierzącego 51 centymetrów długości, 50 centymetrów szerokości i ważącego około 20 kilogramów.

Ranny żółw morski został zabrany do Centrum Ratownictwa Zwierząt Morskich Sireetarn w Phuket.

W innych ostatnich wiadomościach o żółwiach:

Żółw morski, który stracił jedną z płetw, został uratowany w dzielnicy Tai Mueang.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.