Złodziejowi nie udaje się włamać do banku na Starym Mieście w Phuket, zamiast tego włamuje się do piekarni

Stare Miasto w Phuket –

Niedoszły złodziej próbował włamać się do banku na Starym Mieście w Phuket. Zamiast tego złodziej włamał się do pobliskiej piekarni.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie przez kierownika banku na Yaoward Road na Starym Mieście w Phuket we wtorek rano (6 czerwca).th).

Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia. Policja miasta Phuket powiedziała Phuket Express, że w niedzielę (4 czerwca) o godzinie 4:00 złodziej włamał się do banku z dachu i sufitu, po czym spadł z liny. Włamał się do pokoju z dokumentami, a pracownicy banku powiedzieli, że nic nie skradziono.

Uważa się, że niedoszły napad na bank odjechał po tym, jak włączyła się syrena w banku, który był zamknięty na czas potencjalnego napadu z powodu długiego weekendu wakacyjnego. Nie jest jasne, dlaczego nie przeprowadzono natychmiastowej inspekcji lokalu.

Ten sam złodziej postanowił następnie włamać się do pobliskiej piekarni, która znajduje się około 10 metrów od banku. Złodziej ukradł radio i 630 bahtów, czyli około 17 dolarów amerykańskich, w gotówce z piekarni.

Właściciel piekarni zgłosił się na policję w poniedziałek (5 czerwca).th). Policja miasta Phuket wciąż szuka podejrzanego.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.