Cudzoziemiec postrzelony w samochodzie na Phuket, podejrzany ucieka

Thalang –

Cudzoziemiec został zastrzelony w samochodzie zaparkowanym w kawiarni przy alei łodzi w Thalang.

Cudzoziemiec, podobno Rosjanin, który jest właścicielem lokalnej restauracji, został zastrzelony w samochodzie zaparkowanym przed kawiarnią na Boat Avenue w Cherng Talay dzisiaj, 7 czerwca 2023 r.

Odniósł kilka kontuzji od czasu prasowego. Napastnik, który według naocznych świadków wyglądał na innego obcokrajowca, odjechał samochodem.

Szczegóły są nadal bardzo ograniczone, a organy ścigania są na miejscu. Nazwiska zaangażowanych osób nie zostały jeszcze ujawnione mediom.

Jest to rozwijająca się historia i zostanie zaktualizowana w miarę ujawniania szczegółów.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.