Młody Francuz i niezidentyfikowana kobieta zginęli po zderzeniu motocykla z samochodem w Patong, Phuket

Patong –

Francuz i niezidentyfikowana kobieta zginęli po zderzeniu motocykla z samochodem w Patong.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o wypadku o godzinie 11:20 we wtorek (6 czerwca) na Phang Mueang Sai Kor Road. Ratownicy i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony samochód i motocykl na drodze. Kobieta kierująca pojazdem, pani Suppaluck Buathong, czekała na policję na miejscu zdarzenia.

Na chodniku w pobliżu ratownicy znaleźli dwa ciała. Jeden został zidentyfikowany przez policję jako pan Hamza Chokri Fikri, lat 30, obywatel Francji. Drugiego ciała kobiety nie zidentyfikowano na podstawie imienia, wieku ani narodowości. W sprawie tragicznego incydentu skontaktowano się z rodziną i ambasadą Francuza.

Świadkowie powiedzieli policji, że samochód skręcał w prawo w kierunku hotelu, zanim motocykl, którym jechał cudzoziemiec, zderzył się z sedanem.

Jednak policja Patong kontynuuje dochodzenie, aby znaleźć dokładną przyczynę wypadku i podjąć dalsze kroki prawne.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.