AKTUALIZACJA: 44-letni Rosjanin ranny od wielu strzałów podczas siedzenia w samochodzie na Phuket

Thalang –

44-letni Rosjanin został ranny w wyniku postrzału w samochodzie zaparkowanym przed kawiarnią w Cherng Talay.

Nasza poprzednia historia:

Cudzoziemiec został zastrzelony w samochodzie zaparkowanym w kawiarni przy alei łodzi w Thalang.

Policja Cherng Talay powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie o godzinie 11:45 w środę (7 czerwca).th) w alei łodzi, która znajduje się około jednego kilometra od komisariatu policji Cherng Talay.

Służby ratownicze i policja przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć rannego mężczyznę, którego zidentyfikowano jako 44-letniego obywatela Rosji ALEYNIKOV DMITRY, który nadal znajdował się w samochodzie. Nadal był przytomny, przytomny i mógł chodzić. Odniósł obrażenia od trzech ran postrzałowych w pobliżu klatki piersiowej i ramienia. Został przewieziony do pobliskiego szpitala. Na przedniej szybie samochodu znaleziono cztery dziury po kulach.

Pan Dmitry nie odpowiedział na żadne natychmiastowe pytania dotyczące możliwego motywu lub sytuacji, mimo że był świadomy i został przewieziony do lokalnego szpitala w celu pilnej pomocy medycznej. Uważa się, że jego rany nie zagrażają życiu.

Policja Cherng Talay poszukuje podejrzanego, który prawdopodobnie jest obcokrajowcem.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.