Kolejne nielegalne miejsce rozrywki w Phuket zostało napadnięte z powodu rzekomego późnego otwarcia

Phuket -

Inny nielegalny lokal rozrywkowy w mieście Phuket został przeszukany z powodu rzekomego otwarcia poza ustawowym czasem zamknięcia.

To kontynuacja trendu regularnych nalotów w ciągu ostatnich kilku dni.

Komendant policji miasta Phuket, pułkownik Pratueng Ponmana, powiedział Phuket Express, że we wtorek wczesnym rankiem (6 czerwcath) o godzinie 3:20 dokonali nalotu na bar i restaurację w Soi Poonphon Plaza w dzielnicy Talad Nuea w mieście Phuket.

Właściciel, zidentyfikowany przez policję jedynie jako Pan Gun, został aresztowany i przewieziony na komisariat policji w mieście Phuket. Grozi mu zarzut rzekomego nielegalnego prowadzenia lokalu rozrywkowego bez pozwolenia, sprzedaży alkoholu w czasie legalnym oraz otwierania miejsca rozrywkowego po upływie terminu prawnego.

Urzędnicy nie podali nazwy baru i restauracji, powołując się na dalsze śledztwo.

Te mogą Ci się spodobać:

Urzędnicy z Departamentu Administracji Prowincji (DOPA) kierowani przez Pana Naronga Thipsiriego i policję Kathu dokonali nalotu na dwa kluby nocne „Ratree Club” i „Maha Nakhon Phuket” o godzinie 3:30 rano w czwartek (1 czerwcast) wczesnym rankiem. Oba kluby nocne znajdują się na skrzyżowaniu Kathu.

Pięciu wyższych rangą policjantów z Kathu, w tym szef, zostało przeniesionych po tym, jak dokonano nalotu na dwa nielegalne kluby nocne w Kathu za rzekome otwarcie ponad ustawowymi godzinami zamknięcia i umożliwienie nieletnim wstępu na miejsce.

Szef dystryktu Kathu został przeniesiony na szefa dystryktu Chang Klang w Nakhon Si Thammarat.

Nielegalny klub nocny w mieście Phuket został napadnięty z powodu rzekomego otwarcia poza ustawowym czasem zamknięcia i umożliwienia nieletnim wstępu na miejsce.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.