Małe łodzie w Phuket mają zakaz wypływania w morze

Phuket -

Urząd Morski Phuket wydał ostrzeżenie, że małe łodzie mają zakaz opuszczania portów na otwarte morze do 10 czerwca 2023 r.

Szef biura morskiego w Phuket, Nachapong Pranit, powiedział Phuket Express, że według Tajskiego Departamentu Meteorologicznego (TMD) na Morzu Andamańskim wystąpią ulewne deszcze wraz z silnymi falami o wysokości do trzech metrów na otwartym morzu lub ponad trzech metrów wysoko w obszarze burzowym.

Urząd Morski Phuket wydał we wtorek (6 czerwca) ostrzeżenie dla kapitanów łodzi, aby zachowali większą ostrożność podczas podróży na morzu. Małe łodzie o długości mniejszej niż 10 metrów mają ZAKAZ opuszczania portów na otwarte morze do 10 czerwca 2023 r.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.