AKTUALIZACJA: Podejrzany aresztowany po tym, jak Rosjanin został postrzelony w swoim samochodzie na Phuket

Phuket -

Zagraniczny podejrzany został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket po tym, jak rosyjski biznesmen został ranny po tym, jak został postrzelony, gdy był w samochodzie w Cherng Talay w lokalnej kawiarni.

Nasze poprzednie powiązane historie:

Cudzoziemiec został zastrzelony w samochodzie zaparkowanym w kawiarni przy alei łodzi w Thalang.

44-letni Rosjanin został ranny w wyniku postrzału w samochodzie zaparkowanym przed kawiarnią w Cherng Talay.

Teraz nasza aktualizacja:

Biuro imigracyjne w Phuket poinformowało Phuket Express w czwartek rano (8 czerwca).th), że główny podejrzany został zatrzymany przy kasie biletowej w międzynarodowym terminalu międzynarodowego lotniska w Phuket. Podejrzany cudzoziemiec został zidentyfikowany jako 49-letni Artur Legay, obywatel Kazachstanu.

Podejrzany był śledzony przez odpowiednie służby od wczorajszego popołudnia po ucieczce z miejsca zdarzenia po tym, jak rzekomo postrzelił ofiarę Alejnikowa Dmitrija, lat 44, cztery razy w okolice klatki piersiowej. Pan Dmitry przeżył, a nawet był świadomy i mógł samodzielnie chodzić i mówić po incydencie. Od czasu publikacji prasy pozostaje w szpitalu i oczekuje się, że wyzdrowieje.

Pan Dmitry jest byłym obywatelem Phuket i właścicielem lokalnej firmy.

Uważa się, że pan Legay próbował uciec z Tajlandii po incydencie, ale nie odpowiedział natychmiast na żadne pytania mediów ani odpowiednich organów ścigania.

Jest to rozwijająca się historia i zostanie zaktualizowana w miarę ujawniania szczegółów.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.