Nietrzeźwy Brytyjczyk aresztowany po uszkodzeniu domu lokalnego mieszkańca na wyspie Lanta, Krabi

FOTO: MGR

Krabi –

Nietrzeźwy Brytyjczyk został aresztowany po tym, jak wpadł w złość i rzucił kamieniem w dom miejscowej ludności na wyspie Lanta na wyspie Krabi, ponieważ zgubił telefon komórkowy.

Pani Kanotha, której nazwisko ukryto, 20 lat, złożyła doniesienie na policję Koh Lanta wraz z dowodami wideo. Powiedziała policji, że w tym tygodniu o 2:30 nad ranem pijany cudzoziemiec rzucił kamieniem w szklane drzwi jej domu w dzielnicy Sala Dan. Drzwi zostały wyłamane, a cudzoziemiec odszedł. Powiedziała, że ​​nie zna cudzoziemca i nigdy wcześniej nie miała z nim żadnych problemów.

Policja z Koh Lanta poinformowała Phuket Express, że po incydencie aresztowano 30-letniego Brytyjczyka. Wynajął motocykl w Mueang Krabi. Przyznał się policji, że był nietrzeźwy i powiedział, że jest zły, że zgubił telefon komórkowy.

Zgodził się zapłacić za szkody, które według właściciela domu kosztowałyby 30,000 XNUMX bahtów za naprawę szklanych drzwi.

Nazwisko podejrzanego zostało utajnione w zamian za zgodę na ugodę finansową, powiedziała policja Koh Lanta.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.