Nietrzeźwy Francuz znaleziony nagi śpiący przed restauracją w Krabi

Krabi –

Nietrzeźwy Francuz został znaleziony śpiący nago przed restauracją w Mueang Krabi, co zaskoczyło mieszkańców.

Policja Mueang Krabi została powiadomiona o incydencie o godzinie 8:00 na początku tego tygodnia w niezidentyfikowanej restauracji we Fresh Market City. Przybyli do restauracji i zastali nagiego obcokrajowca śpiącego przed restauracją. Obok niego na podłodze znaleziono sarong.

Personel restauracji powiedział policji, że nietrzeźwy cudzoziemiec miał około 40 lat. Jego sarong był luźny, ale go nie zacisnął. Odpadł, gdy zasnął.

Cudzoziemiec został obudzony przez policję przed ponownym założeniem sarongu. Powiedział policji, że jest Francuzem. Przebywa w pobliskim hotelu i policja zabrała go z powrotem do hotelu.

Uważano, że poprzedniego wieczoru wypił trochę za dużo, a policja postanowiła nie wnosić publicznych zarzutów o nieprzyzwoitość po tym, jak mężczyzna przeprosił.

Nazwisko mężczyzny nie zostało ujawnione prasie, za co jest prawdopodobnie bardzo wdzięczny.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.