Więcej ostrzeżeń pogodowych dla Tajlandii

Tajlandia -

Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) ostrzegł przed ulewnymi deszczami w całej Tajlandii z silnym wiatrem i falami oraz możliwymi gwałtownymi powodziami.

TMD ogłosiło w piątek (9 czerwca), że w całej Tajlandii nadal występują ulewne deszcze w niektórych obszarach, zwłaszcza na wschodzie i południu oraz na zachodnim wybrzeżu. Ludzie powinni być świadomi możliwości gwałtownych powodzi, zwłaszcza w pobliżu gór i obszarów dorzeczy. Fale w górnej części Morza Andamańskiego mają do trzech metrów wysokości, a podczas burzy mogą mieć nawet ponad trzy metry wysokości.

Tymczasem fale w dolnym Morzu Andamańskim i Zatoce Tajlandzkiej mają do dwóch metrów wysokości, a podczas burzy mogą mieć nawet ponad dwa metry wysokości. Łodzie powinny poruszać się ostrożnie, a małe łodzie powinny pozostać na lądzie do 11 czerwcath, 2023.

Artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie należącej do TPN Media.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/