68 Młode żółwie morskie wykluwają się i kierują do morza w Phang Nga – WIDEO

Phangnga –

Sześćdziesiąt osiem młodych żółwi morskich pomyślnie wykluło się i wpłynęło do morza w Parku Narodowym Similan.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział w ten weekend Phuket Express, że na wyspie Tachai w dystrykcie Tai Mueang wypuszczono 68 młodych zielonych żółwi morskich. Ich matka żółwica zielona złożyła 77 jaj 55 dni temu w kwietniu na wyspie, z czego 88.3 procent wykluło się pomyślnie.

Siedemdziesiąt siedem jaj żółwia morskiego znaleziono na plaży w dzielnicy Thai Mueang.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.