Więcej dramatów między rywalizującymi taksówkarzami w Phuket

Phuket -

Lokalny taksówkarz rzekomo zaatakował i wskoczył do taksówki z aplikacją mobilną z zagranicznym pasażerem w dzielnicy Thalang.

Pani Ben, nazwisko utajnione, 35 lat, taksówkarz, w niedzielę (11 czerwcath). Powiedziała policji, że odebrała zagranicznego pasażera z aplikacji Bolt przed restauracją w Bang Tao.

Phuket Express zauważa, że ​​aplikacja Bolt została certyfikowana przez Biuro Transportu Lądowego Phuket.

Nagle taksówkarz mężczyzna rzucił się na jej pojazd, fizycznie uderzył w jej taksówkę i wskoczył na przód jej pojazdu. Odjechała szybko, ponieważ jej zagraniczni klienci byli przerażeni incydentem.

Zapytała swojego pasażera, którego tożsamość nie została ujawniona, o incydent, a cudzoziemiec powiedział, że to było przerażające, ale Phuket i Tajlandia są bardzo piękne i zagraniczny turysta na pewno wróci.

Po tym, jak jej zagraniczny klient dotarł do miejsca docelowego, pani Ben złożyła raport na policji, przesyłając wideo z incydentu z kamery samochodowej. Pani Ben stwierdziła, że ​​ma wszystkie odpowiednie dokumenty, aby być taksówkarzem Bolta i ma takie same prawa jak każdy tradycyjny taksówkarz do odbierania klientów.

Podobno policja bada zdarzenie.

Podobne incydenty:

Kierowcy twierdzili, że kierowca furgonetki turysty nie mógł odebrać pasażerów w porcie i powiedzieli turystce, aby wyciągnęła stamtąd walizkę, jeśli zamierza skorzystać z usług aplikacji.

Taksówkarze w Phuket są proszeni przez urzędników o bardziej uprzejmą postawę po tym, jak zagraniczna turystka została wypchnięta z minivana w Phuket przez kierowców innych samochodów dostawczych działających w porcie Phuket Rassada.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.