Belg strzela i zabija się na publicznej strzelnicy w Phuket  

Rawaj –

Belg zastrzelił się na strzelnicy w Rawai.

Policja w Chalong została powiadomiona o incydencie we wtorek (13 czerwca).th) popołudnie na strzelnicy w Saiyuan. Policja, służby ratownicze i Phuket Express przybyły na strzelnicę, aby znaleźć ciało obcokrajowca, którego policja zidentyfikowała jako pana Christa, 52 lata, obywatela Belgii. Jego pełne imię i nazwisko zostało utajnione w oczekiwaniu na kontakt z ambasadą i rodziną. Na jego głowie znaleziono pojedynczą ranę postrzałową, a obok ciała znajdował się pistolet.

Pracownicy strzelnicy powiedzieli policji, że cudzoziemiec powiedział, że chce ćwiczyć strzelanie i zapłacił normalną opłatę za strzelnicę. Był na bloku strzelniczym i oddał jeden strzał do celu, zanim skierował broń na siebie zbyt nagle, by ktokolwiek mógł go powstrzymać. Policja ustaliła, że ​​cudzoziemiec przebywał na Phuket i był emigrantem, ponieważ miał prawo jazdy na motocykl i inne lokalne dokumenty.

Nazwa zakresu została wstrzymana do czasu dalszego dochodzenia policyjnego.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, sięgnij po pomoc. TPN Media sugeruje Samarytan z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.