Rzadki delfin znaleziony martwy w Krabi

Krabi –

Rzadki delfin został znaleziony martwy na plaży na wyspie Lanta.

Szef Parku Narodowego Mu-Ko Lanta, pan Naeramit Songsang, został powiadomiony o martwym delfinie na plaży Ba Kan Teang w dystrykcie Lanta Yai.

Pracownicy Parku Narodowego udali się na plażę, aby znaleźć samicę delfina plamistego. Na jego płetwie znaleziono niewielką ranę. Miał dwa metry długości i ważył około 80 kilogramów. Delfin właśnie zmarł, zanim został znaleziony.

Martwy delfin został zabrany do Biura Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych w celu przeprowadzenia sekcji zwłok w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.