Podejrzany aresztowany po rzekomej kradzieży samochodu cudzoziemca w Phuket

Phuket -

Podejrzany został aresztowany po tym, jak rzekomo ukradł samochód obcokrajowcowi w Phuket.

Centralne Biuro Śledcze (CIB) donosi w tym tygodniu, że aresztowało podejrzanego mężczyznę z Tajlandii (imię i wiek nie zostały podane) z Udon Thani w północno-wschodniej Tajlandii na stacji benzynowej w Patiew, Chomphon, górna południowa Tajlandia.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak podejrzany rzekomo ukradł SUV niezidentyfikowanemu cudzoziemcowi na osiedlu mieszkaniowym w Koh Kaew, Mueang Phuket. Najwyraźniej zamierzał sprzedać skradziony SUV w sąsiednim kraju.

Policja ustaliła również, że podejrzany był rzekomo zamieszany w wiele wcześniejszych spraw, takich jak kradzież i nielegalne narkotyki.

Cudzoziemiec był podobno uszczęśliwiony, że odzyskał swój samochód.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.