Bumrungrad inwestuje w pierwszy kampus w Tajlandii w Phuket, aby zbudować butikowy szpital na 150 łóżek i zaawansowane centrum diagnostyczne

KOMUNIKAT PRASOWY:

Bangkok, Tajlandia - Bumrungrad International Hospital ogłosił plan budowy 150-butikowy szpital łóżkowy i zaawansowane centrum diagnostyczne w Phuket w Tajlandii. Posunięcie to jest częścią strategii Bumrungradu mającej na celu rozszerzenie swojego świata-klasy usług medycznych do rynku o wysokim potencjale w prowincji Tajlandii, począwszy od Phuket, głównego miasta na południu Tajlandii. Nowy szpital zostanie zbudowany zgodnie ze strategią Bumrungrad polegającą na zapewnianiu pacjentom spersonalizowanej opieki i innowacyjnych technologii medycznych.

Phuket jest wysoki-miejsce wartości dla biznesu, turystów, społeczności emigrantów i wysokiej-dochody okolicznych mieszkańców. Bumrungrad wprowadzi swój międzynarodowy standard jakości i bezpieczeństwa pacjentów dla mieszkańców Phuket, zapewniając im możliwość otrzymania leczenia zgodnie ze standardami doskonałości Bumrungrad w zakresie wyników klinicznych, technologii i innowacji medycznych oraz usług dla pacjentów. Ten kampus w Phuket jest dowodem na to, że Bumrungrad ma wizję stania się najbardziej zaufanym ośrodkiem opieki zdrowotnej i odnowy biologicznej. Szacunkowy koszt kampusu Bumrungrad Phuket to 4.3 miliardy bahtów tajskich. Miejsce z 16 r.3 rai. Kampus Bumrungrad Phuket będzie zlokalizowany w pobliżu legendarnego klubu Blue Canyon Country Club w Phuket, zaledwie około 3 km od międzynarodowego lotniska w Phuket. Bumrungrad Phuket przewiduje, że budowa rozpocznie się po uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń.

Mr. David Thomas Boucher, dyrektor ds. partnerstw w Bumrungrad i kierownik projektu, zauważył: "Uważamy, że rynek Phuket jest atrakcyjny z kilku powodów. Po pierwsze, wyspę Phuket zamieszkuje ponad 450,000 XNUMX mieszkańców. Jest to ważne, ponieważ, podobnie jak w przypadku Bumrungrad w Bangkoku, koncentrujemy się przede wszystkim na pacjentach z Tajlandii i z zagranicy. Po drugie, Phuket otrzymał około 5.4 miliony odwiedzających przed-pandemii, z sześcioma krajami, z których pochodzą najczęściej odwiedzający: Chiny, Rosja, Niemcy, Australia, Wielka Brytania i Francja, a obecnie turystyka w Phuket znów jest silna - odbił się bardzo dobrze od czasu postu Tajlandii-pandemia dot-otwarcie w środku-2022. Wreszcie, ważne jest, aby zauważyć, że prawie połowa światowej populacji znajduje się w ciągu sześciu lat-godzinny lot Phuket".

Mr. Rajeev Rajan, dyrektor ds. rozwoju biznesu Bumrungrad na rynki międzynarodowe, dodał: "Ponadto mamy 100% jesteśmy przekonani, że 38 linii lotniczych obsługujących Phuket ułatwi rozwój międzynarodowej turystyki medycznej na Phuket. Po przybyciu na Phuket pacjenci ci będą mieli dostęp do 24 zagranicznych konsulatów znajdujących się na wyspie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wielu pacjentów, którzy od lat podróżują z Phuket do Bangkoku, aby skorzystać z naszych usług. Nasza ekspansja na Phuket sprawi, że dostęp do opieki będzie wygodniejszy i szybszy".

Pierwsza faza kampusu Bumrungrad Phuket obejmie 150-łóżko butikowy szpital, zaawansowana diagnostyka i anty-starzejącego się centrum wraz z parkingiem, aby wygodnie pomieścić pojazdy pacjentów, gości, lekarzy i personelu. Po zakończeniu usługi oferowane w nowym kampusie Phuket będą obejmować: Naukowe VitalLife Centrum odnowy biologicznej i anty-Starzenie się, Medycyna rodzinna i wewnętrzna, Kardiologia, Chirurgia ortopedyczna i kręgosłupa, Chirurgia plastyczna, Pielęgnacja potwierdzająca płeć, Urologia i wiele innych

Ekspansja projektu Bumrungrad Phuket stworzy zaufanie nie tylko dla lokalnych mieszkańców Phuket, ale także dla społeczności emigrantów, biznesmenów i turystów medycznych, aby mieli doświadczenie w szpitalu o międzynarodowym standardzie. Bumrungrad wierzy również, że ten projekt zbuduje zaufanie do tajskich usług opieki zdrowotnej jako jednego z najlepszych na świecie miejsc docelowych w zakresie odnowy biologicznej i opieki zdrowotnej. Jedną z największych korzyści jest generowanie dochodów dla lokalnej społeczności, a także utworzenie około 500 nowych miejsc pracy w kampusie Bumrungrad Phuket.

Ekspansja Bumrungrad na Phuket jest znaczącym kamieniem milowym w jej misji zapewniania światu-usługi opieki zdrowotnej klasy dla pacjentów w całej Tajlandii i na świecie. Nowy kampus zapewni Phuket najwyższy standard opieki medycznej-potencjalny rynek usług medycznych. Bumrungrad jest podekscytowany rozszerzeniem swoich usług na Phuket i zapewnieniem pacjentom najlepszej możliwej opieki.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.