Pięć osób zostało rannych, w tym zagraniczni turyści, po wypadku minivana w Phatthalung

FOTO: 77kaoded

Phatthalung –

Trzech obcokrajowców i dwóch Tajów odniosło obrażenia po tym, jak van pasażerski jadący na Krabi rozbił się w Phatthalung.

Policja Sri Nakarin została powiadomiona o wypadku we wtorek po południu (13 czerwca).th) na Petchkasem Road (Phatthalung – Trang). Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli uszkodzony minivan pasażerski na poboczu drogi, osadzony w słupie energetycznym.

W sumie pięć osób zostało rannych, w tym jedna ciężko. Trzech z nich było obcokrajowcami i wszyscy zostali przewiezieni do miejscowego szpitala.

Kierowca, 38-letni Sakkarin Ruengsitiwutthikun, powiedział tajskim mediom, że przewoził dwóch Tajów i trzech zagranicznych pasażerów przybywających z Hatyai w Songkhla i kierujących się do Krabi. Przyznał, że zasnął za kierownicą, tracąc panowanie nad minivanem na mokrej drodze.

Policja Sri Nakarin kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych przeciwko kierowcy.

Zespoły ratownicze ukryły nazwiska pasażerów.

W powiązanych wiadomościach:

Kierowca odniósł poważne obrażenia, a 11 pasażerów odniosło lekkie obrażenia po zderzeniu minivana z ciężarówką z przyczepą w Pabon.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.